girl 1064659 1920 - A udělali obraz té šelmě, tak aby mohla mluvit ...

A udělali obraz té šelmě, tak aby mohla mluvit …

V duchovním životě existují pouze dvě cesty – snaha přiblížit se k Bohu a nebo snaha Boží existenci popřít.

Dříve lidé  museli přemýšlet a hledat nějaké zdůvodnitelné přesvědčení, než učinili rozhodnutí, na jakou z těchto cest se vydají. Dnes to mají ti, jenž chtějí cestu přiblížení se k Bohu odmítnout, daleko snadnější, neboť byl vytvořen obraz šelmy, která mluví.

Co to znamená?

Kdykoliv si pustíte mediální obrazovku je Vám nabídnuto obrovské množství informací k popírání Boha. Tyto informace se valí a člověk se neubrání jejich vstřebávání. Důvodů proč v Boží existenci nevěřit Vám obecně nabídnou nepřeberné množství, lhostejno, že jsou lživé. Všechno to funguje dle satanovo taktiky na oklamání světa.

Filmy, „vědecké pořady“, zábavné „záhadologické pořady“, mysteriózní thrillery, ba dokonce i normální zprávy jsou plné nepravd, polopravd a klamů. To je hlas, který vyučuje lidi a to silou, která nemá v historii lidstva obdoby.

Položme lidem na ulici (pro spravedlnost například pouze řidičům) dva druhy otázek:

První:

  • a) Proč musí mít auto se spalovacím motorem převodovku?
  • b) Kolik hřídelí má převodovka?

Druhý:

  • a) Proč musí ve Vesmíru existovat ještě další civilizace nebo mimozemský život?
  • b) Jak vypadá mimozemšťan?

První sada otázek se týká věcí, které lidé běžně používají každý den, vidí jí ve funkci a jsou s ní pořád v kontaktu. Bez ní by jejich život byl dnes nepředstavitelný. Druhá sada otázek se týká pouze složitých spekulací, založených pouze na představách a bájích a žádný člověk o tom neví NIC. Výsledky ankety vám mnohé napoví.

Lidé vytvořili Mluvící Obraz Šelmy

Internet a systémy netělesné komunikace lidí, to je Obraz Šelmy, který nepřetržitě mluví a vyučuje ležBezbožnost a Nepravost – protože tak byl vytvořen.
Bible říká: Mluvící Obraz Šelmy dostal ústa, aby mluvil  rouhavé věci proti Bohu a prosazoval svou vůli. Tento jev má kromě vysvětlení duchovního také vysvětlení matematicko-statisticko-psychologické