1253358 99437892 - Podnikání v okultismu je nelegální

Podnikání v okultismu je nelegální

Když se podíváme, kolik tisíc za hodinu je taxa za zasvěcování démonům reiki a jiným démonům, nabízí se otázka: Jak to, že je podnikání v okultismu legální? Je možné inkasovat od občanů peníze za okultní lékařské metody? Pokud vás irituje slovo okultní, doplňte slova „vědecky nepodložené“ metody.

Legální podnikání je přece možné pouze pokud platí jedno z následujícího:

  1. Někde existuje oficiální lékařská studie, že okultní (esoterické) věci pomáhají a musí být zdokumentován a vysvětlen důvod. Pokud ano, pak by to ale znamenalo, že je nám lháno a Věda se tím skutečně zabývá a ví, o co se jedná. Chtěli bychom tedy prohlášení Vědy, co zjistila.
  2. Neexistuje oficiální studie že by to pomáhalo! Potom žádáme okamžitý zákaz těchto praktik, protože nebyly řádně prozkoumané Vědou a mohou být vysoce škodlivé! Stejně jako nepoužíváme ihned vše, co vyrobí chemické laboratoře, ale jejich vzorek/lék/cokoliv se musí důkladně prověřit a získat certifikát k legálnímu prodeji.
  3. Existuje nějaká síla, která okultní techniky povoluje, protože jsou pro ní výhodné!

Mluvíme tady o feng-shui, reiki a různých jiných harmonizací čaker, čištění aury a podobné hraní s „vesmírnými energiemi

Pravda je v článku o podstatě Vědy na tomto webu. Neboli, věda je satanská nauka, není to skutečné poznání, ale satanem směřované, velmi cenzurované myšlení.

Proto nám bude ten stejný svět přikazovat nové vybavení autolékárniček kvůli různým teoretickým nebezpečím, ale zároveň se nebude zakazovat zasvěcování reiki, i když o něm není NIC známo. Všímáte si, jak nikomu nevadí, že je to dle oficiálního stanoviska vědy„pavědecké“?

Aby jste si toto ověřili, zadejte do hledače slovo reiki a čtěte, jak se provádí a co ho doprovází.

Slova: podnikání v reiki, cena reiki, zasvěcování reiki, podnikání v rei-ki, cena rei-ki, zasvěcení rei-ki, zasvěcování rei-ki, zasvěcování léčitele, zasvěcování prvního stupně, zasvěcení prvního stupně, zasvěcování druhého stupně, zasvěcení druhého stupně, zasvěcování třetího stupně, zasvěcení třetího stupně reiki, mistr reiki, ordinace reiki, léčitel reiki, léčitelka reiki, šamanství, navštívit šamana, podnikání v léčitelství, léčitel živnostenský list, reiki živnostenský list, reiki škodlivé, reiki podnikání, léčitelství podnikání, živnostenský list na esoteriku