976656 70015868 - Paranormální jevy

Paranormální jevy

Paranormální a „nevysvětlitelné jevy“ jsou snadno vysvětlitelné činnosti démonů, kteří se nás snaží oklamat a přivést na cestu falešných učení a chybných názorů. Také rádi podporují lidskou pýchu. Vše proto, aby nás dostali co nejdále od poznání pravdy. Mnoho lidí se pokouší nadpřirozené jevy zkoumat. Při zkoumání nadpřirozených jevů rovnou předpokládají, že se jedná o neosobní, tupé a automatické síly bez inteligence

Zcela tak vyloučí možnost, že by se mohlo jednat o činnost stejně inteligentních bytostí, jako jsou sami výzkumníci nebo i víc. Je ironií, že původcem „postupů jak nadpřirozeno zkoumat“, jsou většinou sami démoni. (Pokud chcete sami si můžete zjistit, odkud postupy a zařízení na zkoumání nadpřirozena pocházejí.)

Takoví výzkumníci přímo vbíhají do pasti

Denně se s tímto setkáváme při výzkumech skeptiků a v diagnózách psychologů, kteří řeší vzpomínky na mimotělní zážitky, na zážitky jiných lidí před narozením pacienta a podobně…

Porovnejte s tímto podobenstvím o naivním chytání zlodějů:

Do hypermarketu přijde podnikatel, který místnímu řediteli představí svou bezbečnostní agenturu. Slíbí, že za činnosti jeho agentury nebude v hypermarketu „žádný zloděj“. Ředitel si vyžádá ukázku činnosti agentury. Zkouška začne ráno, a to tím, že bezpečnostní agentura hlásí každou půlhodinu rozhlasem, že zloději se mají dostavit na Informace k zadržení. Pro zlepšení účinku ještě u východu rozmístí cedule se stejnou výzvou. Večer, když se žádný zloděj nedostaví, může to budit dojem, že za přítomnosti této agentury zde žádný zloděj nebyl. Zdá se vám to jako hloupost? Ano, je to hloupost. Protože každý dobře chápe, že zloděj v hypermarketu je minimálně stejně vychytralý, jako detektiv bezpečnostní agentury. Ba dokonce, zloděj je často o krok napřed. Zloděj se tedy nedá chytit tím, že mu to přikážeme a nebo mu tam postavíme ceduli s výzvou, aby se odhalil. Jako takový tento příklad vyzní naprosto naivně a hloupě, ale přesto se právě toto v duchovních směrech děje. Nebuďme tedy jako tento ředitel hypermarketu. Pokud někdo chce zkoumat nadpřirozené jevy, musí předpokládat úplně vše. A dobré je začít tím, že předpokládáme, že za tím vězí něco, co je o krok napřed a co nás touží oklamat! Démoni podporují samozřejmě to, co jim pomůže lidské výzkumníky zmanipulovat směrem, jakým chtějí. Stejně jako zloděj v hypermarketu, tak se i démon vyvolávající pro své plány paranormální jevy, nebude nikomu zpovídat proč a jak to dělá.

Jelikož do duchovního světa nevidíme, jsme při zkoumání těchto jevů odkázáni na:

co nám „bytost“ řekne a čím se nám projeví. (Zde ale musíme počítat s tím, že všechno, co se dozvíme, je vymyšleno proto, aby nás to oklamalo)

nebo na vyšší autoritu, nadřazenou démonům, která nám o tom něco poví, případně nám dá nějaké poznání a moc v těchto věcech. V tom případě pak máme tu výhodu, že můžeme použít vědomosti, které ony původce nadpřirozených jevů odhalí a usvědčí. Jelikož tyto informace o démonech od našeho Otce Stvořitele Boha máme, nejsou pro nás paranormální jevy záhadné a jejich původce můžeme snadno odhalit.

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/slovnik/straseni-zjeveni-podivne-ukazy-po-spiritizmu-clovek-ktery-otevrel-duchovni-okno/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/spitizmus-vyvolavani-duchu-kontakty-se-zemrelymi/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/poltergaist/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/nocni-mury-zive-sny-sny-mezi-spankem-a-bdenim/