1185531 26081342 - Vstupní brána: akupunktura

Vstupní brána: akupunktura

Formou démonské terapie je také akupunktura. Všechna východní náboženství představují různé formy démonského uctívání. Lidé nevědí, že jehly používané v akupunktuře jsou před používáním nejprve požehnány různými vůdci východních náboženství, a tudíž jsou přímými vstupními branami pro démony.

 

Rebbeca Brown: „Viděla jsem řadu opravdu zvláštních infekcí, jakož i nesporně démonskou infekci pocházející z jehel akupunkturistů. Jakékoli nadpřirozené uzdravení, jiné než pocházející přímo od samotného Ježíše Krista, je démonické uzdravení, které vede k démonickému zamoření nebo svázanosti. Bůh sám dal lidem poznání, které dnes používají naši lékaři. Lidé tedy nemají vyhledávat uzdravení od démonských duchů a Satana.“

Věda, která doposud slouží jako Satanův nástroj k popírání Boha a existence duchovního světa, samozřejmě není schopná principy fungování akupunktury ze svého materialistického hlediska vysvětlit. Je ovšem pravděpodobné, že se situace už brzy změní, a místo materialistické vědy nastoupí druhá věda, směšující pochybné důkazy a dávné esoterní nauky.