jogging 2343558 1920 - Ti, co nalezli pravdivé informace jsou záhy tvrdě zkoušeni

Ti, co nalezli pravdivé informace jsou záhy tvrdě zkoušeni

Je zde totiž zapotřebí trpělivosti a odvahy, kterou má málokdo…

Rychle k učitelům, kteří lechtají sluch

Někteří čtenáři, nastartovaní k „hledání“ webem, začínají pak hledat lidské učitele, kteří jim budou lechtat sluch. Hledají něco, co je bez obětování a bez námahy. Zde přichází Boží Spravedlnost. Pokud je v srdci takového člověka jakákoliv zamilovaná iluze, či láska k nepravosti, je takový čtenář velice rychle za tuto libovolnou NEPRAVDIVOU myšlenku zachycen obrovskou armádou Ducha Bezbožnosti, která má připraveny tisíce variant svodu. Jsou mezi nimi i satanistické rezervace pro křesťany.

Rychle od nehezké pravdy k chlebíčkům a cocacole v Církevních klubech

Tak jako ti, co Pravdu razantně odmítají a stěhují své srdce do okultismu a nauk démonů, stejně i ti, co Pravda původně zaujala, často nechtějí dál používat moudrost a slyšet Ducha Svatého, raději okamžitě spěchají k lidem, kteří je budou vyučovat tomu, co chtějí slyšet.

Právě jim se také nabízí mnoho různých variant Církevních Organizací lidí (tedy jakýchsi klubů či zájmových a volnočasových skupin), které jsou svými různými pravdami postaveny na míru různých oblíbených lidských představ a iluzí.

Původní čtenáři se pak stávají ovečkami v rezervaci pro křesťany a snaží se vedoucím dokázat, že jsou poslušní. Jenže jsou poslušní lidskému vedení a odmítají tím  naslouchat Duchu Svatému, Duchu Pravdy.