stockvault stethoscope127462 - Alternativní medicína

Alternativní medicína

Ačkoliv se Alternativní medicína tváří jako něco, co je člověku prospěšné, co nemůže ublížit, co je založené na čistě přírodním a neškodném základu, pokud to jakkoliv zahrne démonské náboženství a bytostinení to pravda. Politováníhodným faktem zůstává, že se pak jedná o podvod, kdy je jeden problém nahrazen větším. To ale neznamená, že nutně zmizí problém, kvůli kterému léčení začalo. Nesmíme zapomínat, že démon nikdy nikomu nebude pomáhat, či dělat dobro! 

Velmi často se stává, že démoni vyvolají stavy a nemoci za úkolem předstírání „léčení“, které je ve skutečnosti zasvěcovacím rituálem, při kterém šaman přenese posednutí démonem na léčeného. Je to krutá a zlá taktika na kterou ale mají z duchovního hlediska povolení, protože si to takový člověk návštěvou šamana, či vzýváním „neznámých“ sil sám přeje. Proto by měli lidé dobře zvažovat koho konkrétně prosí ve svých potížích o pomoc.

Démoni používají veškeré záminky k tomu, aby u oklamaného člověka otevřeli OKNO do duchovního světa. Ještě jinak řečeno, aby měli legální povolení před Bohem takového člověka ovlivňovat a ničit, protože si je svobodně a dobrovolně přivolal do svého života. NEZNALOST ZÁKONŮ NIKOHO NEOMLOUVÁ, TO PLATÍ U LIDSKÝCH, ALE I U DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ STEJNĚ!

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/mnozi-lekari-uz-slouzi-druhe-vede/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/pronikani-esoteriky-do-statniho-lekarstvi/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/vstupni-brana-akupunktura/

.https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/celostni-medicina/