1358374 93940966 - Rozhovory s nenarozenými, komunikace s nenarozenými dětmi

Rozhovory s nenarozenými, komunikace s nenarozenými dětmi

Otřesným příkladem podvodu je návod pro nedočkavé maminky, jak komunikovat s „nenarozenými dětmi“. Pod touto ohavnou záminkou je nastávajícím maminkám vnucována komunikace s démony pomocí klasických metod magie, takzvaného channelingu.

Démon se vydává za dítě a matka se do něj zamiluje. Matka pak podvědomě chce, aby se jí narodila ta bytost, se kterou komunikovala a né její vlastní dítě. Tím si lidská matka z celého srdce přeje, aby se jí narodil démon v lidském těle, obětuje život vlastního dítěte ve prospěch démona.

Metodika lži: Démon se maskuje za „nenarozeného kosmického anděla“

Démon sám se brání lží, že komunikujeme s nenarozenou formou dítěte, s takzvaným „kosmickým andělem“. Ve skutečnosti je tím andělem démon, který chce vstoupit do plodu. Touto metodou by vzniklo dítě zasvěcené nebo plně posedlé démonem. (Tedy oním „kosmickým andělem“) Pro zvýšení důvěryhodnosti se zde i dozvíme, že je to sice ten „nebezpečný channeling“, ale zde že se jedná o „zrovna náhodou vyjímečně bezpečnou variantu channelingu„, protože je to s tím dítětem.

Berte tento článek jako Boží varování před vyvoláváním andělů! 

Je samozřejmě možné na nenarozené miminko různě mluvit a třeba se i trochu učí poznávat zvuky lidských hlasů, rozhodně se ale nebude projevovat jako filozof, který vám bude vyprávět o svých budoucích plánech do života.

Pokud k nám něco takového prostřednictvím rituálů magie promlouvá, VŽDY je to démon, který se vás pokouší lstí zmanipulovat a získat od vás povolení posednout plod.

Podle naturelu démonů je možné předem říci, o co jim v této hře klamu půjde. Je zřejmé, že půjde o snahu manipulovat s lidmi a o snahu přesvědčit rodiče, aby dítě i sebe skrze svobodnou lidskou vůli zasvětili do démonské služby a provedli iniciaci k démonské službě.

Častým jevem je, že esoterické přednášky obsahují sebeusvědčující blud. Nejprve poví, že celý channeling a svět duchovních bytostí je plný lží a klamu, ale ihned potom přednáší, co tyto síly diktují, aby jsme si mysleli. Na takové jednoduché klamání by člověk v běžném životě nikdy nenaletěl. Ochraňujte své děti!