1260785 84481055 - Televize a média jsou cenzurované Satanovo mocí

Televize a média jsou cenzurované Satanovo mocí

Média musí vydělávat PENÍZE. Když se média postaví proti Satanu, postaví se proti Světu a Svět jim nebude chtít platit.

I když jsou čarodějnické knihy, například The Secret (Tajemství) od Rhondy Byrne a desítky jich podobných prodávané po MILIONECH, světská média o tom nehovoří.

I když miliony lidí komunikuje s démony a NEEXISTUJE ŽÁDNÁ REÁLNÁ MOŽNOST, jak to popřít a že se často projevují jako“mimozemské civilizace“ což činí z dosavadního Vědeckého poznání úplnou Frašku, světská média o tom v souvislostech nehovoří.

Média musí vydělávat PENÍZE. Když se média postaví proti Satanu, postaví se proti Světu a Svět jim nebude chtít platit. Tak zkrachují. Když budou napomáhat v díle zlého klamu, budou vydělávat. Vždyť i většina krásných a oslavných staveb je postavena ve jménů démonských klamů a duchů (katedrály Panny Marie a duchů vydávajících se za mrtvé lidi).

Celý tento mechanismus je možný díky tomu, že lidé převážně chtějí popírat Boha, a to i za cenu, že přitom budou vědomě i nevědomě podporovat Satana a démony.

Každý si může ověřit, že tato tvrzení jsou pravdivá

Takže není prostor na polemiku, zda-li je toto Pravda.

Proč se to děje?

Na lidi je sesíláno tak  MOCNÉ DÍLO KLAMU! Vždyť už nyní je úplně jasné, že učení Vědy je vzhledem k poznání smyslu věcí, naší minulosti a základních otázek bytí  jen klam a deziluze. Ze současného oficiální poznání nauk světa nedává nic úplný smysl.

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/a-udelali-obraz-te-selme-tak-aby-mohla-mluvit/

https://odkrytelzi.cz/nezarazene/jsi-ovladan-precti-si-jak/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/media-zahlcuji-lidi-zpravami-z-oblasti-astronomie/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/kazdy-clovek-musi-poslouchat/