alone 2666433 1920 - Stačí si jen všimnout, že už se to děje

Stačí si jen všimnout, že už se to děje

Nezapomínejme na to, že Biblický příběh žijeme každý den,  jedná se pořád o stejný Bohem daný příběh, který začal stvořením světa. To, co se děje, není nějaká druhá paralelní realita, kde se vše odehrává nějakým lidmi určeným směrem

Všichni sledují televizi a nikdo si nevšímá toho, jak pomalu, ale zcela podle jasného plánu Satan mění myšlení lidí a připravuje svou vládu. To, co Satan diktuje, lidé přijímají, jako by to bylo dáno. Nevnímáme, že jsme obklopeni falešnými učiteli, kteří předvádí všelijaké „divy a zázraky“, protože jsme vyučeni, televizí a filmy. Tvůrce fikcí za falešné učitele nikdo nepovažuje, protože „jen dělají to, co si Svět žádá“.

  • Před lety o „mimozemšťanech“ nevěděli, ale věděli, že existují satanovi démoni.
  • Ve čtyřicátých letech lidé zjistili, že se děje něco divného.
  • V padesátých letech lidé „něco“ našli.
  • V šedesátých letech palcové titulky hlásaly, že lidé jsou „mimozemšťany“ unášeni a pozorováni, ale nikdo nevěděl proč.
  • Ke konci dvacátého století byli lidé přesvědčováni, že „mimozemšťani“ budou asi nějak technologicky výše než my a že jsou asi na Zemi někde tajně zkoumáni.

No a dnes? Satan změnil pomocí svých filmů, jaké to překvapení, „mimozemšťany“ na nové spasitele lidstva, bez kterých se „prostě neobejdeme“ a kteří se přivolávají magií a provozují astrální cestování, spiritismus a jiné staré známé věci.

Lidé jsou klamáni a Satan postupuje dle svého marketingového plánu manipulace s lidmi a lidským myšlením. A většina křesťanů je „srovnána do latě“,  nepřemýšlí, nepozorují. Žijí v Satanem vybudované iluzorní realitě, která jako by byla z Bible vytržena. Čekají na probuzení, ale přitom by se měli sami probudit. Jevy okolo nás nepovažují za součást příběhu Světa, ale za nějaký nový příběh, který vybočil. A to je ona satanova past.

Je zbytečné čekat, až se něco bude dít. Stačí si jen všimnout, že už se to děje!

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/pripravy-na-prichod-bezboznika-jsou-uz-ve-finalni-fazi/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/rozdil-mezi-pernikovou-chaloupkou-a-roztomilym-mimozemstankem/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/

https://odkrytelzi.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/falesny-spasitel-prijde-jako-nejvetsi-dobrodinec/