1390419 90342490 - Falešný spasitel přijde jako největší dobrodinec

Falešný spasitel přijde jako největší dobrodinec

V posledních časech, kdy satan ustanoví svou světovládu, se bude Otřesná ohavnost vydávat za spasitele. Půjde ale o falešného Krista, jak nás dopředu varuje Bible. Klam bude dokonalý, protože falešný spasitel bude hlásat mír, jednotu, lásku, toleranci a vzájemnou pomoc a povzbuzovat lidi, aby „společně vytvořili lepší svět.“

Tendence ke sjednocování a společnému budování „lepšího“ světa lze vypozorovat už teď, např. pořádání různých oslnivých charitativních akcí, které zaštiťují celebrity ze světa showbyznysu. Před několika dny dokonce skupina miliardářů veřejně oznámila, že ve jménu budování „nového světového pořádku“ se zřeknou velké části svého majetku ve prospěch charity.

Bezbožník tedy bude odpovídat na skryté lidské touhy po klidném a pokojném světě bez konfliktů a trápení. Lidé budou tohoto falešného mesiáše milovat a uctívat jako boha, což je přesně to, po čem touží. Půjdou v obdivu za falešným Kristem ve víře, že je to skutečný spasitel.

Satan se ale postará o to, aby si nikdo neuvědomil, že problémy, které skrze Bezbožníka řeší, jsou ty, které on sám nejprve způsobil nebo se na nich velkou měrou podílel.

Pamatujete si na scénu z filmu Vrchní, prchni? Pan Vrána jako falešný vrchní nejdřív přijde do restaurace a vyinkasuje od stařenky peníze za oběd, který si dala. Když pak přijde skutečný číšník, chce po stařence, aby zaplatila znovu. A pan Vrána se projeví jako dobrodinec a útratu za nešťastnou starou paní zaplatí. Vtipné na celé věci je, že paní vlastně nejdříve okradl, a pak vyřeší patovou situaci, která vznikla jeho vlastním přičiněním. Stará paní neměla ani tušení o tom, že ten „hodný pán“, který za ni zaplatil, byl tentýž, který ji pár okamžiků před tím v převleku falešného vrchního okradl. Na stejném principu bude založena Satanova světovláda.

Lidé budou přinuceni v rámci teroru humanity vyznávat superlásku a supertoleranci, do naprostého extrému bude doveden klam, že každý může mít svou pravdu a je nutno tyto osobní pravdy (resp. osobní iluze každého člověka) tolerovat. Každý, kdo se tomuto odmítne podřídit a bude trvat na tom, že Pravda je jen jedna, se stane nepřítelem. Nejprve na něj bude vyvíjen zdánlivě láskyplný nátlak a bude manipulován k tomu, aby se podřídil pravidlům jednotného falešného náboženského systému New Age.

Pravdou ale zůstává, že neexistuje žádné jiné dobro, než jediný pravý Bůh a žádná jiná možnost spásy, než v Ježíši Kristu.