942884 68358183 - Již neexistuje povinnost médií říkat pravdu. Lidé ji ani nepožadují

Již neexistuje povinnost médií říkat pravdu. Lidé ji ani nepožadují

29.6.2011

Západní společnost ovládá světový tok informací.  Lidé mají raději fikci než pravdu, protože barevná, perfektně provedená fikce filmů a televize je mnohem přitažlivější než pravda. Tisíce pestrobarevných podnětů s diváky nenápadně manipulují. Na kvalitu provedení fikce si totiž lidé navykli, a chtějí konzumovat to samé i v realitě.

Mezi informačními zdroji, které se vydávají za zdroje pravdivých informací, začínají převažovat subjekty založené přímo za účelem šíření manipulace s informacemi, konspirací a lží

Důvod je ten, že lidé chtějí číst a sledovat to co se jim líbí a zpravodajství je přeci jen „obchod“ s informacemi.

Zmenšuje se počet lidí, kteří požadují pravdivé informace, a tak si nemá KDO stěžovat na lživá zpravodajství

Jediný kdo by si mohl stěžovat na lživé zpravodajství jsou LIDÉ, OBČANÉ demokracie. Tito lidé ale PRAVDU JIŽ ve většině NEPOŽADUJÍ, protože se pravda nedokáže vyrovnat jimi oblíbené FIKCI. Jistě se najdou vyjímky, ale v průměru to tak opravdu je.

Existuje přitom ale velké množství médií, které by podle platných morálních zákonů mohly být souzeny platným občanským soudem za velezradu na lidech, neboť lživé informace publikují bez jakékoliv zábrany.

Občan dnes nemá šanci podle ničeho poznat, která média chtějí říkat jen pravdu a která jsou lživá, nejsmutnější je pozorovat ty jenž stále věří všemu co jim média předloží

Na internetu není nikdo nijak zodpovědný za publikované informace. Proto je internet tak plný informací všeho druhu. Když se někde bojuje, tak pokud člověk chce najít informace že se nebojuje, najde, že se nebojuje. Pokud chce najít informace že strana A je špatná a strana B je dobrá, najde je. Pokud chce najít informace že strana B je špatná a strana A je dobrá, najde je. Každý může najít o všem informace, jaké si přeje. Takové to je, když se ze zpravodajství stane obchod se čtivem.

Pokud někdo bude chtít myslet, že američané zabili Bin Ladina v roce 2011, tak na to má zaručené zprávy. Kdo si chce myslet, že zemřel už před 7mi lety, ten na to má také zaručené zprávy. Prostě světem zaručené zprávy jsou na všechno. A i to je součástí satanovo taktiky na oklamání celého světa.

Je to podvod, fake, výmysl? Nebo to je skutečnost?

V první řadě si musíme uvědomit skutečnost, že snadno dostupné technologie umožňují každému zručnějšímu člověku vytvořit na počítači jakékoliv podvodné video. Nic co tedy uvidíme na obrazovce už nemusí být skutečné. Podvodníci budou vždy zobrazovat to, čím přetéká jejich mysl a srdce a tím tedy Satan získal obrovskou armádu lidí jenž mu pomáhají vytvořit mocné dílo klamu.

Pravda není ničím zvláštní, velmi často není zajímavá, atraktivní ani lákavá. Informační média podléhají tomuto tlaku „poptávky“ po lžích a zároveň se objevují nová média, která vidí dobrý ekonomický prospěch přímo v šíření lží a konspirací. Lidé se místo pravdy raději obklopují těmi, co jim dokážou lechtat sluch.

Při vytváření freepressových zpráv a konspirací se postupuje tak, že se vezmou skutečné osoby, skutečná fakta a pozorované jevy, a ta se následně spojí s tím, co by lidé rádi četli a o čem fantazírují. Nikdo pak nemůže poznat, jestli je to pravda nebo ne.

Přesně je to předpovězeno v Bibli, což ale „svět“ interpretuje záměrně špatně, aby se neprozrazoval Satanovo plán na oklamání všech lidí

Je tomu tak proto, že Bůh dovolil Satanovo démonům mocně klamat všechny lidi, aby se do lží zamilovali všichni, kdo nepřijali lásku k Pravdě. Aby nikdo neměl výmluvu, že byl dezinformován, jsou konspirace a lži takového typu, že jedna druhou zároveň vyvrací.

Konspiračním teoriím jde ale o to, aby nikdo správně nepřisuzoval probíhající jevy Božímu záměru (a probíhajícímu Božímu Soudu nad tímto světem), neboť by tím bylo jasné, že Bible popisuje Pravdu a to by se zase muselo pracně dostávat z myšlení lidí, kteří by si toho všimli.

Cenzura „rozumného státu“ už nefunguje. Lež se může propagovat v médiích bez omezení. Potitici a mocní všeobecně vlastní média proto, aby  jednali v jejich zájmu.

Neexistuje dnes žádný klíč, podle kterého může běžný člověk rozpoznat, která zpravodajská organizace byla založena proto, aby informovala objektivně a pravdivě, a která byla založena proto aby cíleně manipulovala a lhala. Neexistuje žádná právně vynucená nutnost zveřejňovat fiktivní informace s viditelným označením, že nemusí být vůbec pravdivé.

Člověk si musí uvědomit, že se dnes vůbec nikdo ani nezačervená, když říká lež

Lžou politici, lžou Církevní Organizace, lžou časopisy, lžou encyklopedie, Věda lže. Lžou obchodní společnosti, lže reklama. I když se často dá lež odhalit už na druhý pohled, nikdo se za to nikomu neomlouvá.

Lidé si naivně mysleli, že zabezpečí pravdu pomocí dokonalé informační sítě. Teď se z informační sítě stává zdroj jejich vzájemného klamání. Lidé si naivně mysleli, že dokážou ovládat svůj vlastní svět a sami sebe. Ale nedokážou. Svět sám sebe odsuzuje tím, že si nezamiloval Pravdu, nepřijal lásku k Pravdě a tudíž ani k Bohu.

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/slovnik/televize-a-media-jsou-cenzurovane-satanovo-moci/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/a-udelali-obraz-te-selme-tak-aby-mohla-mluvit/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/media-zahlcuji-lidi-zpravami-z-oblasti-astronomie/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/pred-nastavajicim-nabozenskym-besnenim-nema-nikdo-uniku/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/kazdy-clovek-musi-poslouchat/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/bannerova-slepota-a-zona-prehlizeni/

https://odkrytelzi.cz/nezarazene/staci-si-jen-vsimnout-ze-uz-se-to-deje/