dandelion 1452219 1280 - Moderní Psychologie, alternativní psychologie

Moderní Psychologie, alternativní psychologie

Moderní psychologie je poplatná tomu, že je světskou vědou. To znamená, že musí ctít všechna vědecká pravidla. Jelikož se ale psychologie zabývá myšlením/duší, je nutné náležitě upravit její učení plné nejrůznějších názorových kotrmelců a dogmatických zkratek.

Čistě ateistická nauka psychologie přistupuje k člověku jako k automatu na rozmnožování a na vyživování sama sebe, neboli jako k inteligentnímu zvířeti. Veškeré poruchy jsou hodnoceny, víceméně jako poruchy mechanického systému. Taková psychologie je z duchovního hlediska neškodná, zároveň ale moc nepomáhá. To se nyní s nástupem Druhé vědy zcela změní.

moderní psychologii, která se praktikuje dnes, v době ostrého duchovního boje se z čistě materiálního pojetí zhusta přechází na psychologii, která není materialistická, ale naopak je čistě spirituální. Tím se u ní zcela jasně ukazuje odklon od Vědy a jasný příklon k okultním naukám Padlých Andělů. Státní moc, která doopravdy není v rukou lidí, ale v rukou Knížete tohoto světa, bude i nadále okultní učení nechávat bez povšimnutí.

MODERNÍ PSYCHOLOGIE TEDY BUDE OBSAHOVAT PŘEVÁŽNOU ČÁST DÉMONICKÝCH UČENÍ A BUDE SPOLUPRACOVAT S DÉMONY. K tomu míří i veškerá současná mediální masáž lidského myšlení.

Pod názvy jako jsou: Centrum alternativní léčby, alternativní léčebné metody, energetická psychologie a podobně vám budou pod zástěrkou moderních názvosloví nabídnuty šamanské, okultní a satanistické rituály, které se v magické praxi uplatňují po tisíce let. Mějte na paměti, že jejich absolvováním se dostáváte pod vliv démonů!

Tak jak se blíží druhý příchod Kristův, Bůh se rozhodl umožnit Satanovým démonům rozšířit mezi lidmi falešná učení o smyslu a fungování světa. To proto, aby neexistovala jen jediná, nesvobodná možnost věřit v Boha, nýbrž aby si každý mohl vybrat vlastní pravdu (informace podle vlastní chuti a nálady). Je to plně svobodná volba mezi Pravdou a Lží pro každého.

Mnozí budou namítat, že toto není „oficiální“ prohlášení Vědy. Ale jaký je to bláhový argument. Nepracuje se zde přeci s papíry, ale s tím, co si lidé MYSLÍ.
Ale zkuste si dnes udělat test, kolik lidí považuje jógu a reikikineziologiiakupunkturuakupresuru,
homeopatiimeditaci, hypnozuvizualizaci a metodu biologické zpětné vazby (feedback), Bachovu terapii, Silvovu metodu kontroly mysli, reflexní terapii, reflexní, thajské, shiatsu, tantrické masáže a spoustu dalších za vědecké metody.

 
Příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/mnozi-lekari-uz-slouzi-druhe-vede/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/budouci-veda-druha-veda/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/detoxikace-organizmu/