1419879 52762483 - Astronomie

Astronomie

Astronomie je obor Vědy. Fundamentální otázka astronomie zní: „Jsme ve Vesmíru sami?“ A otázka „Jsme ve Vesmíru sami“ je astronomií již dopředu zodpověděna „NE“

Astronomie je samozřejmě Věda zaměřená proti Bohu. Její snahou je dokázat všemi prostředky, že ve Vesmíru sami NEJSME a že tudíž Bible nemůže být pravdivá a že Bůh tedy NEEXISTUJE, nebo alespoň ne takový, jaký je v Bibli popsán. Pokud je, tak je jiný, což přesně naplňuje Satanovo taktiku na oklamání celého světa.

Aby ASTRONOMIE ulehčila napětí lidí, uspokojuje bezbožné lidské představy tím, že existenci mimozemského života rovnou předpokládá.

I díky mediální masáži sci-fi je v podstatě nutnost existence „mimozemského života“ brána jako FAKT. Tato snaha jasně astronomii usvědčuje v jejím díle, protože předpokládat nějaký fakt BEZ JAKÉHOKOLIV DŮKAZU, je fanatické.

Rovněž je tento fanatismus dokazován tím, že astronomie přijme dogma o existenci mimozemských civiluzací okamžitě po tom, co se objeví ten nejchatrnější důkaz. Zatímco jiných důkazů, které výsledky Vědy popírají, může být tisíce, ale stejně jsou Vědou ignorovány, neboť cílem Vědy je popírat pravého Boha a pomáhat falešnému.

Myšlenková past logiky, kterou Věda vytváří je však taková, že pouze pomůže Satanovi v jeho plánu na oklamání celého světa.

Věda nyní zkoumá temnou energii a temnou hmotu, čímž se dostala na hranici Druhé Vědy, která po přijetí dogmatu o existenci mimozemských civilizací zaujme hlavní názorový směr lidstva a povede do úplného ovládnutí člověka Satanem a jeho klamem.

Příbuzné články:

http://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/myslenka-ze-bible-vynechala-zminku-o-mimozemskych-civilizacich-je-klic-k-prichodu-satana/

http://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/krestane-sami-vyucuji-o-existenci-mimozemstanu/

http://odkrytelzi.cz/nejen-pro-krestany/mimozemstane-myslenkovy-zaklad-odporu-proti-bohu/