et 2006631 1920 - Odvrátí sluch od pravdy a přikloní se k bájím

Odvrátí sluch od pravdy a přikloní se k bájím

Když lidé věří na mimozemšťany (a pohybují se tak v Satanově klamu, kterým oklame celý svět), mají k tomu dva hlavní důvody: Vědu a Báje.

Je psáno v Bibli, že lidé se přikloní k Bájím

Důkazy existence těchto mimozemských civilizací včetně důkazů, že Satan a jeho démoni jsou „mimozemští“ bohové lidí, podstrčí lidem démoni skrze BÁJE.

1.Věda

Věda byla založena i proto, aby dokázala, že neexistuje Bůh a že všechno má vysvětlení bez Boha. Za PRAVDU považuje věda myšlenky, které vedou k představám, že Vesmír je nekonečný, že Život vzniknul náhodou A TUDÍŽ MUSEL vzniknout i jinde. Všemi těmi nápady Věda míří k popírání Boha tak, aby poskytla lidem výmluvu pro nevíru v Boha.

2. Báje

Důkazy existence těchto mimozemských civilizací včetně důkazů, že Satan a jeho démoni jsou „mimozemští“ bohové lidí, podstrčí démoni lidem skrze BÁJE. příbuzné články: https://odkrytelzi.cz/nezarazene/past-fikce-dosahuje-ohromnych-rozmeru/ https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/ https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/uzavirani-cest-k-poznani/ https://odkrytelzi.cz/nejen-pro-krestany/zrakove-vjemy-vnimame-jako-by-to-byla-pravda/