422281 32039249 - Noční můry, živé sny, sny mezi spánkem a bděním

Noční můry, živé sny, sny mezi spánkem a bděním

Noční můry, noční přízraky, vzbuzení strachy

Velice nepříjemné jevy, vize a pocity doprovázející zvláštní stav právě v krátké době mezi spánkem a úplným procitnutím a naopak.

V tomto stavu je lidská mysl víc vnímavá pro napadání démony za účelem zastrašení, nebo paralyzace člověka a vzbuzení nátlaku strachem.

Člověk pod takovým nátlakem je pak démonem nucen k tomu, aby vykonal nějaký démonický rituál nebo navštívil démonického služebníka, tedy léčitele, vědmu, hypnotizéra, nebo si koupil nějaký démonický předmět, jako například lapač snů. Tím démon nutí člověka, aby se označil a dal tak najevo, že je dobrovolně v démonově vlivu.

Když napadený člověk splní úkol, který démoni požadují, je tlak poněkud zmírněn. Je tak vzbuzen pocit, že vykonání démonovo příkazů POMOHLO. Ve skutečnosti je to ale jen drobná odměna, která předchází dalšímu otroctví a závislosti na magii.

 Pomoc při nočních můrách

Vždy je nějaká příčina toho, že démonické „polosny“ mohou člověka napadat. Může to být  prokletý předmět, démonická modla či teritoriální démon. Dá se ale říci, že mnohem častější je situace, kdy člověk démona do svého života pozval dobrovolně, například zakoupením předmětu za účelem provozování okultní činnosti (například Tarotové karty), uctíváním démonických model (například „svaté“ sošky Marie a jiných mrtvých), vzýváním něčeho démonického (například vyvolávání duchů, chození ke kartářce, zakoupením lapače snů za účelem lapání snů). Zbavte se všech těchto věcí – to by mělo způsobit úlevu, ale konečná pomoc je jen jedna, čtěte zde.

Zasvěcení rodiči

Smutnou zprávou je, že člověka mohli k takovým problémům zasvětit i rodiče, neboť ti jsou za své děti zodpovědní a po tři generace se nese zasvěcení démonům rodiči. Úmrtí démonického služebníka v rodině je nejčastější příčinou zvláštních nočních návštěv… Démon si vynucuje pokračování spolupráce, vždy se přitom vydává za mrtvou osobu. Protože je tak přesvědčivý a dojemný, lidé mu po většinou uvěří a překonají správně varující pocit strachu a hnusu, jenž při takové „návštěvě“ mají.

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/slovnik/jak-se-postavit-demonickym-utokum/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/vstupni-brana-dedicnost/

https://odkrytelzi.cz/slovnik/straseni-zjeveni-podivne-ukazy-po-spiritizmu-clovek-ktery-otevrel-duchovni-okno/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/reseni-problemu-s-demony-vysvobozeni-bozi-pomoc/