1086242 35259126 - Pacifikace přemírou křesťanských informací

Pacifikace přemírou křesťanských informací

Cestu k čemukoliv lze ztížit nebo téměř znemožnit tím, že hledajícímu poskytneme nepřeberné množství, byť i tématických informací. Pro hledajícího, který touží znát odpověď na jednoduché otázky, je pak skoro nemožné projít mnoho odstavců.

Satanovo taktikou jsou lidské limity

Satan dobře ví, že lidé mají kapacitní limity poznávání. Snadno lidi ošálí tak, že burcuje jejich vnitřní pýchu a nabídne jim ke studování obrovské množství materiálů toho, co se rozhodli „následovat“. Nakáže jim, že se pro správné chození s Bohem se jimi musejí probírat a ve všem se zorientovat a pošle jim do cesty nějakého mluvku.

Bůh lidem doporučil ke studiu Písma Starého a Nového zákona. Satan to ví a proto se snaží pyšným i často jen zvědavým křesťanům všemožně „vědecky“ vnutit nutnost studia stovek dalších nutných nauk, vývodů, důvodů vzájemných potyček, názvosloví, hierarchií a způsobů fungování Církevních Organizací. Člověk, který podlehne vábení pýchy na své vědění se může sám na sobě dopustit hříchu kupčení s těmi, co v Církevních Organizacích pokoutně zavedli zhoubná učení.

Není v lidských možnostech probrat se veškerou problematikou lidských potyček a sporů v Církevních organizacích, jejich názvoslovím, hierarchií, názory, čiností a podobně. Veškeré studium těchto věcí, kvůli kterému omezíme nebo zastavíme skutečné se sycení Božím Slovem  je škodlivé.

Jednoduchým řešením je odmítnout jakékoliv články, kde se začínáme ztrácet v lidských pojmech handrkování a přetlačování názorů, jsou k ničemu. Taková učení zahoďte a otevřte si raději knihu Šalamounových přísloví, to bude váš duchovní život rozhodně budovat mnohem více.