et 1842515 1920 - Rozdíl mezi Perníkovou chaloupkou a roztomilým mimozemšťánkem

Rozdíl mezi Perníkovou chaloupkou a roztomilým mimozemšťánkem

Rozdíl mezi „Perníkovou chaloupkou“ a„roztomilým mimozemšťánkem“ v dětských pohádkách nikdo nevnímá. Obojí se zdá jako obyčejné pohádkové téma určené k zabavení dětí. Ve skutečnosti ale je ve vnímání těchto dvou pojmů rozdíl smrtelný pro celé lidstvoTento nevnímaný, přesto velký rozdíl mířící na děti, aby  byly oklamány myšlenkami Druhé Vědy a zůstaly tak na vždy ve lži. Děti jsou takto od mala oklamány, skrze ty, kterým nejvíce věří, skrze své rodiče. Tak snadno uvěří Satanovo lžím..

Proč je mezi Perníkovou chaloupkou a roztomilým mimozemšťánkem takový rozdíl

Zatím co u „Perníkové chaloupky“ dítě dětský věří, že to je pravda a ptá se dospělého, který mu pak vysvětlí, že je to POHÁDKA, u roztomilého mimozemšťánka na něj dítě také dětsky věří, ale pak se od dospělého dozví, že to ASI BUDE PRAVDA! Rozdíl je tedy strašlivý a jedná se o finální porážku lidstva Božím Odpůrcem. Dítě ani dospělí už společně neví, musí uvěřit tomu „co se ve světě říká“, tedy Satanovi a jeho učení.

Vyjádřeme si to schématicky:

  • Perníková chaloupka – dítě věří – dospělý vysvětluje že je to pohádka – dítě chápe pohádku
  • Roztomilý mimozemšťan – dítě věří – dospělý neví, říká že asi jsou – dítě se tedy dále učí o mimozemšťanech a bere je jako fakt

Děti neví jak vypadá běžná zvěř či rostliny co mají na talíři, zato ví, jak vypadá mimozemšťan

Skrze pohádky a filmy s tematikou mimozemského života děti získávají informace o tom, jak mimozemšťané vypadají, jak se chovají. Jsou popisováni jako bytosti disponující vyspělými technologiemi a jevící se téměř jako nějaké božstvo, které svým chováním vzbuzuje úžas a obdiv. Děti jsou vyučovány, že kontakt s těmito bytostmi je vzrušující, zábavný a žádoucí. A jedním ze základních učení je, že mimozemšťané jsou naši stvořitelé.

Do dětských pohádek tak pronikají strašlivé nesmysly o kterých ale televize i dospělí tvrdí, že to „asi bude pravda

Televizí a „pohádkami“ vstupují do dětského i dospěláckého myšlení NEUVĚŘITELNÉ NESMYSLY

Například hovoří o možnosti cestovat Vesmírem, ve smyslu létat po Galaxii. Zajímavé je, jak je tento nesmysl běžně lidmi přijímán i když je to vyloučené a ani jedno lidské poznání nenasvědčuje, že by to bylo možné. Celé to snění o vesmírných lodích je samozřejmě úplně stejně šílené jako ta nejztřeštěnější pohádka. Lidem zůstane takové cestování zapovězeno. Ovšem démoni budou lidi klamat a říkat, že oni jsou vyspělejší civilizace z jiných míst ve Vesmíru a že cestování Vesmírem je možné. Snadno pak lidi přesvědčí k nejrůznějším iniciacím a meditaci, aby lidé zažili „cestování vesmírem“. Jelikož se lidé na vzdálená místa NIKDY nedostanou, budou muset uvěřit démonům jakoukoliv iluzi.

Představte si časopis, který by se zabýval tím, že je možné pomocí růžové stříkací pistolky s pomerančovou limonádou dostat z New Yorku do Londýna za méně než jednu vteřinu. Tisíce lidí by si četli o tom, že právě růžová stříkací pistolka naplněná pomerančovou limonádou je přesně to pravé, co takovou cestu umožní… Připadali byste si pravděpodobně velice zvláštně. Ale lidé ve skutečnosti takoví jsou. Běžně čtou o cestování vesmírem, o budoucích lodích, i když je to stejně nesmyslné a vyloučené, jako ten případ se stříkací pistolkou co přenáší lidi mezi kontinenty. Jen člověk hrdý na svou Vědu a své Schopnosti věří tomu, že cesta na oběžnou dráhu či na Měsíc je něco srovnatelného s létáním Vesmírem. Ale proti cestování Vesmírem je to opravdu jen jako zkonstruování oné stříkací pistolky.