model 2303361 1920 - Známé osobnosti napomáhají Satanovi v šíření lží

Známé osobnosti napomáhají Satanovi v šíření lží

Jak se znova okultní a esoterní věci stávají běžnou součástí života lidí, začínají být prosazovány skrze nejrůznější celebrity, které mají vliv na názory a veřejné mínění.

Pořád více veřejně známých lidí, jako jsou herci, zpěváci apod. se přiznává k tomu, že se zajímají o esoteriku a okultismus, nebo přímo vyznávají některé z démonických náboženství, často buddhismus, který je prezentován jako mírumilovný a tolerantní.

Média chrlí články a rozhovory, kde se ta která známá osobnost vyznává, jak věští z karet, kávové sedliny, čte lidem z ruky, věří v reinkarnaci, praktikuje jógu, nechává se léčit u alternativních léčitelů, naplňuje svůj byt léčivými předměty a uctívá Buddhu a Dalajlámu.

Paradoxně se zde ale také uplatňují celebrity, které se schovávají za slova Bůh, Ježíš, křesťansví, zatímco ve skutečnosti vyznávají např. esoterní římskokatolické nauky, uctívají Pannu Marii nebo směšují křesťanství a pohanství a prohlašují, že je to tak v pořádku.

Účel této mediální masáže je tak prostý. Jde o součást Satanovy taktiky, jak lidem podsunout klam místo pravdy. Názor mnohých lidí je tak snadno ovlivněn a nakloněn ve prospěch klamu, který tyto hvězdy vyznávají. Tito služebníci pak dostávají za svou službu odměnu v podobě popularity, vlivu a peněz.