goat skull 1785007 1280 - Záhadno, tajemno, záhady světa, tajemné věci, mystika

Záhadno, tajemno, záhady světa, tajemné věci, mystika

Je až s podivem, že pokud vyloučíme ze záhad světa všechny jevy, které jsou způsobeny aktivitou démonských bytostíSatanova klamání lidí, nezůstane již prakticky žádná. Všechny záhady se náhle jeví jako nudné povídání o neustále se opakujících stejných věcech.

Záhady jsou záhadami udržovány za vysokou cenu, díky každodenní práci milionů lidí na jejich šíření. K tomu, aby rozluštění takových záhad zůstalo stále v nedohlednu, je nutné vydávat tisíce knih a v kinech a televizi neustále promítat falešné interpretace pravdy. Tak aby v myšlení lidí vznikla stálý zmatek a aby nebylo možné najít žádný smysl toho všeho. Říká se tomu „pacifikace fikcí„.

Věda je stále ještě synonymem pro „poznanou a zaručenou pravdu“. Její výsledky se ale stále mění, což dokazuje její nepravdivost

Oficiální moc určovat „co musí být pravdivé“ MĚLA až donedávna Satanem pomocí lidské pýchy držená nauka Věda. Věda byla řízena Satanem tak, aby zde zmíněné záhady neřešila, ignorovala, nechala je volně mezi veřejností. Když je to výhodné, tak je dokonce používala. (Jako například šamanské démonické věci používané v lékařství, hypnóza, homeopatika, jóga a podobně)

„Vědecký skepticismus“ zcela končí, veřejnost miluje lži démonů (esoterní vědy) a požaduje Druhou Vědu

Ještě do nedávna měla společenství vědeckých Skeptiků jistou moc udržovat záhady světa v mezích jakéhosi „iracionálna“ a bylo možné se odvolávat na státní zákony, kterými se dalo vynutit ukončení šíření „vědou zamítaných“ informací.

Nyní ale takové popírání „nadpřirozena“ narušuje Satanovo plán na oklamání všech lidí, a proto již neexistuje lidská síla, která by zabránila obrovské vlně nauk démonů, aby zcela vytlačila původní materialisticky-vědecké představy lidí. Jak je psáno v Bibli tisíce let, Bůh sesílá mohutné dílo klamu tak, aby se do lží zamilovali všichni, co nepřijali lásku k Pravdě.

I když se média tváří, jako by sloužila pravdě, většina z nich šíří plánovitě lži a konspirace

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/nezavisly-vyzkum/jiz-neexistuje-povinnost-medii-rikat-pravdu.html

Veřejnoprávní média ale není už možné rozlišit od konspiračních médií, které jsou rovnou postaveny na šíření LŽÍ. Není možné od sebe jednoduše rozlišit zpravodajství od lží, neboť už neexistuje žádná ani morální povinnost médií, aby říkali lidem Pravdu.

Za „záhady“ jsou tedy neustále považovány tyto elementární věci:

  • Prastaré civilizace a jejich vědění – tedy činnost padlých andělů a jejich vyučování
  • Bájné bytosti a stvůry – tedy hybridní stvoření nephilim, vzniklá démonskou genetickou modifikací
  • Dávné obří bitvy divných strojů – tedy Boží prokletí nephilimů aby se obrátili proti sobě
  • Telepatie, telekineze, poltergaist – tedy projevy démonských bytostí
  • Zážitky mimo tělo – tedy poznání toho, že Duše je nezávislá na tělu
  • Svědectví reinkarnace – tedy jak démoni lživě vysvětlují svoje přeskoky na dalšího klienta po smrti předchozího a s tím spojený přenost vědění a myšlenek, které vnucovali i tomu zemřelému.
  • UFO, mimozemštané – tedy démonské báchorky o tom, že oni jsou jiná civilizace.

„Záhady a záhadno“ je tedy termín, který označuje jevy, jež si démoni používají k matení lidské pozornosti a k „lechtání sluchu“ svých příznivců. Lidé jsou při konzumaci záhad odměňováni „vzrušením“ z konzumování tajemna.

Záhadno se nyní bude měnit tak, jak Satan potřebuje pro svůj klam lidí

Některé jevy ale Satan nyní vyjme ze „záhadna“ a přesune je do nečeho Normálního, aby mohli zahájit finální lechtání sluchu oklamaných posluchačů. Vzniká a už je tady takzvaná Druhá Věda.

Donedávna iracionální věci budou nyní součástí Vědy

Donedávna iracionální věci budou nyní součástí Vědy, čímž se vrátíme hlouběji než ve sředověku, až do časů kdy démoni ovládali lidstvo. Démoni budou zase lidstvo zcela ovládat, nyní však budou nepoznáni, neboť lidi obalamutili, že jsou „mimozemšťané“, vydají se za naše osvícené bohy a jejich vůdce Satan se prohlásí za našeho boha. Více v Příběhu všech Příběhů.

Do „normálního-nezáhadného“ se tedy přesune channeling a zjevování duchů, aby mohli démoni nerušeně lechtat sluch těm, kdo milují jejich bludy, přesně tak, jak je psáno v Bibli a jak jsme byli Bohem včas poučeni. Bude také přijato „dogma o existenci mimozemského života“, na které se veřejnost již velmi těší, po kterém dostane klam lidí rychlý spád a Satan bude na samý závěr ještě (možná přímo lidmi) propuštěn.

Ze záhadna jsou již nyní zcela vyjmuty prvky démonického zasvěcování a démonické přípravy satanovy armády. Proto se už záhadologické organizace prakticky nezabývají Reiki, Feng-shui, Indigovými dětmi, věštěním a podobně, i když logicky by tyto jevy měly do záhad patřit.

Lidské organizace pracují spolu se Satanem na oklamání všech lidí

Pozemské organizace se dlouho záhadnem zabývaly. Daly se trochu rozlišit na ty, co upřímně hledaly Pravdu a na ty, které rovnou milovaly démonské mystifikace. Nyní již není pro démony dále potřebné a vhodné, aby takové hledající organizace existovaly, a proto je teď sdruží pod jménem Exopolitika do řízených prosatanských celků.

Pro naprosté zamaskování veškerých aktivit se s konečným úspěchem používá umělé rozšiřování konspiračních teorií, které odvedou pozornost naprosté většiny lidí do různých bezpečných úrovní tak, aby takoví badatelé Satanovo dílo nerušili, ba mu přímo pomáhali.

Tyto celky poznáme podle toho, že podporují zcela bez problémů všechny lživé teorie naráz a nemají vlastně navenek žádný jiný cíl, než šířit veškeré lživé zprávy, které je možné vymyslet. Ve skutečnosti ale budou směřovat pevně za svým cílem. A to udržet lidi ve lži, daleko od Bible a jiných prostředků, které by mohly zjevovat jejich skutečnou podstatu, daleko od poznání Boha a od spasení člověka z démonského útlaku, tedy Spasení skrze Ježíše Krista, a naopak blízko přijetí světovlády Satanovo Bezbožnosti, té největší Ohavnosti.

Příbuzná témata a slovní spojení, za které se schovávají záhady světa:

Ohnisko vnitřní energie, Věštecké sny, Jasnovidci a předpovědi, Velká čísla pozemšťanů, Místa síly, Bachova květová terapie, Život po životě-Déja vú-Právě Já-Vesmírný věk, Bohové si hrají, Sedm týdnů mezi stíny, Co nás čeká ve třetím tisíciletí, Numerologie, Talismany a amulety, Záhadné vědomí a podvědomí, Hypnotismus, Sny, Reinkaranace, Telepatie Dávná historie Země – Ohnivý kámen Atlantiďanů, Záhady babylonské věže, Stále záhadný ostrov, Bájná země Mu, Mořské pyramidy Duchové – Duše podél cest, Duchové přírody, Duchové kolem nás Duchovní osobnosti – Čtrnácté vtělení, Sibylská proroctví, Shirdi Baba a Prema Baba, Životopis Sai Baby Egypt – Základní údaje o současném Egyptě-etnika-náboženství-oblečení ehypťanů-slovníček-hieroglify, Smrt Tutanchamónova, Přísně tajné, Kleopatra – Věčné mládí Kleopatry, Dětství, Zrození, Gíza, Úžasní egyptští léčitelé Knihy – Duchovní knihy Mezi lidmi – Sexuální orientaci prozradí prsty? Vztahy Mé Já Milující andělé – Padlí andělé, Hierarchie-Andělský hymnus-Síla novény-Dobro i zlo-V bílém šatu do špinavé práce-dobrotiví-modlitby, Jak andělé vypadají? Odkud se berou andělé? Vznik jmen andělů Mimozemské civilizace – Byl měsíc základnou mimozemšťanů?, Záhady z vesmíru, Potomci mimozemšťanů, Kruhy v obilí Mohu Vám pomoci? – Naděje Moudrost Starých Římanů (citáty) – O Člověku, O Životě Narozeni ve stejný den jako Vy – Leden, Únor, Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec Nových 7 Divů světa – Machu Picchu v Peru, Socha Krista Spasitele v Brazílii, Jordánské skalní město Petra, Velká čínská zeď Okem Boha Hóra – 5. díl Sakkára  Květ života, „Sfinga“ strážkyně horizontu, „Osiris“ pán reinkarnace, 1. díl Škola Mysterii Okolo nás – Včelí schopnosti Po Tibetských stezkách – Mystické bohatství lámů, Buddhova nauka, Podzemní říše Pro Vás – Kouzlo úsměvu, Malé večerní zastavení, Důvěřujte sami sobě, Lze ublížit slovem? Pohlazení po duši, Štěstí ukryté v nás, Smích jako lék, Recept na štěstí, Oči nic neskrývají, Srdce sídlem radosti, Láska v nás Vesmír – Život ve vesmíru, Neslyšitelný a neviditelný vesmír kolem nás, Obydlí lidé Mars? Je měsíc dutý? Jedinečný vesmír, Zmizení v čase, Dobro a zlo jsou jako bratři, Chrámy snů, Symbolika čísla sedm, Létající Shaolinští mniši, Osud napsaný na listech, je kulový blesk živá bytost? Nejpodivnější zmizení na světě Znamení zvěrokruhu – Vztah ke smrti, Mateřství ve znamení zvěrokruhu, Vysvětlení záhad, záhadné jevy, naše záhady, nové záhady, stálé záhady, tajemné záhady, záhadné tajemno, záhadné úkazy, záhadné jevy, tajemné úkazy, tajemné jevy, tajemno, záhadno, nevysvětlitelné záhady, nevysvětlitelné jevy, nadpřirozené záhady, nadpřirozené jevy, vysvětlení záhad, vysvětlení nadpřirozena, vysvětlení záhad, podstata záhad, podstata tajemna, tajemná věda, vědecké tajemství, mystika, mystické věci, mýty, mystické symboly, mystická esoterika, záhady, negativní působení fotonových proudů, převibrování, převibrování do vyšších dimenzí