alien 2099934 1280 - Mimozemšťané - myšlenkový základ odporu proti Bohu

Mimozemšťané – myšlenkový základ odporu proti Bohu

Zatím co se dříve v diskuzích o mimozemšťanechBůh“ a „Ježíš“ vyskytovali jen okrajově, nyní se o nich začíná mluvit z více důvodů. 

Pomyšlení na Boha u lidí, kteří nepatří Bohu, vyvolává obrovský vztek a vzpouru. 

Tento vztek je nutí k tomu, aby se v duši rozhodli připojit k „mimozemšťanům„, zbožňovali nauky „mimozemšťanů“ a víru v „mimozemšťany“ vyměnili za víru v BohaTím, sami oklamáni, připojí se k Satanovi a jeho vzpouře proti Bohu a přijmou veškeré argumenty pro podporu tohoto. I když budou některé věci od Satana pro lidi „nepříjemné“, raději je, než aby uznali Boha jako Stvořitele. K tomu všemu jim dá Satan obrovské množství lživých „argumentů“, kterým budou bezbožní lidé pomlouvat Boha a jeho lid.

Mnoho lidí tak moc chce popřít Boha pomocí „mimozemšťanů“, že už se jim v hlavě samovolně vytvořily „DŮKAZY existence mimozemského života“

POZOR!! ZDE JE NUTNÉ PŘIPOMENOUT, ŽE „VĚDA“ NEMÁ ŽÁDNÝ DŮKAZ, ŽE BY EXISTOVAL MIMOZEMSKÝ ŽIVOT!! MNOZÍ LIDÉ, POMÝLENÍ SCI-FI FILMY, „POPULÁRNĚ VĚDECKÝMI POŘADY“ A VYJÁDŘENÍMI JINÝCH LIDÍ SI MYSLÍ, ŽE DŮKAZY EXISTUJÍ.

Vnitřní touha bezbožného uvažování člověka, která směřuje k popření Boha  je  na to od Satana velmi silný duchovní tlak. Stejně jako u nahromaděné pohlavní touhy, hledají takoví lidé USPOKOJENÍ potřeby dozvědět se, že „mimozemšťané existují“ a Bůh Bible je tedy lhář. Taková touha je tak silná, že se dotyční snaží za každým článkem a za každým produktem „vědy“ najít důkaz.

Někteří svojí potřebu popření Boha již ukojili LŽÍ O UFO

Pro někoho už jako důkaz stačí fenomény UFO, pro někoho se stane ukojením channeling démonů, kteří se za mimozemšťany vydávají. Někdo se uchyluje k andělům, dávným démonským bohům. Někdo věří v nějaké matematické vyjádření pravděpodobnosti, za kterého si udělá jistotu. Někteří věří, že důkazy už tu byly, protože si nevšimli, že se pak ukázaly jako OMYL a chtějí tomu věřit. (Například domnělé bakterie na meteoritech pocházejících z Marsu, což je velice odvážná spekulace srovnatelná s „kanály na Marsu“) Jiní věří démonickým projevům lidí, vydávájícím se za projevy „mimozemské“

Ať člověk uvěří čemukoliv z nabízeného, VŽDY je obětí Satanova klamu. Odměnou získává „důkazy, aby mohl věřit tomu, čemu chce věřit“.

Kdo věří Bohu, je to jako by měl Boží znamení na svém čele, kdo věří satanským naukám Vědy, jako by přijímal znamení Satanovo. Každý si vybírá svého Pána podle svého srdce a v tom je spravedlnost.

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/otresna-ohavnost-den-deklarace/

 https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/vedecke-dukazy-mimozemskeho-zivota/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/krestane-sami-vyucuji-o-existenci-mimozemstanu/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/petina-lidi-uz-veri-ze-mimozemstane-ziji-mezi-nami/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/satan-manipuluje-lidstvo-k-ocekavani-kontaktu-s-mimozemstany/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/mimozemstane/

https://odkrytelzi.cz/nejen-pro-krestany/krestan-a-myslenky-na-ufo-mimozemstany/

https://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/alien-abduction-unosy-do-ufo/

https://odkrytelzi.cz/nejen-pro-krestany/polopravdu-kreacionismu-pouzije-satan-pro-sebe/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/