tattoo 2611101 1920 - Tetování, symboly tetování, jizvení, piercing

Tetování, symboly tetování, jizvení, piercing

Tetování, jizvení, piercing (atd) je dnes velice modní záležitostí. Dříve než se pro takové označení těla rozhodnete, přečtěte si prosím tento článek! 

Tetování, jizvení, piercing, tedy označení těla symbolem, je v naprosté většině démonické. V mnoha různých kulturách v průběhu dějin se tyto praktiky prováděly a provádějí jako obřad k uctívání démonické říše. Tetování často obsahuje skryté symboly, odvozené od dávných kultů. Převážně se k tetování používají okultní symboly, dle pravidel Duchovního BojeDémoni si své služebníky (lidi ve svém područí) velmi rádi označují!

Tetování, jizvení, piercing je určeno k tomu, aby se lidé pro službu démonům (a jako jejich vlastnictví) označovali na těle symboly

Tetování se proto touto tématikou zabývá především, například na českém internetu stačí zadat jakékoliv démonické jméno, padlyandel, fallenangel, a na tetování s označením Satana jistě narazíme. Symboly zcela mimo tento rámec, nebo kreativní nápady jsou spíše výjimečné, nicméně jako označení těla umělým symbolem a s tím spojeným zasvěcením a prokletím též dostačují (jde o symboliku).

K tetování, jizvení, piercingu, tedy označení těla symbolem, nutí člověka démon

Takto puzený člověk prostě nemá klid (má neustálé nutkání k tomu), dokud si své tělo nenechá označit symbolem démona, na internetu o tom najdete všemožná vyprávění . Dostává se tak ale do prokletí, tedy do vlivu démona, který začne ovlivňovat jeho život, jeho jednání a  jeho okolí a protože démoni lidi nenávidí, snaží se škodit. Potetovaný člověk je tedy prokletý ve smyslu všeho zlého, co si pod tímto pojmem představíte.

Lv 19,28  Nebudete svá těla zjizvovat pro mrtvého ani si dělat nějaké tetování. Já jsem Hospodin

Radu jak pomoci proti prokletí najdete zde: Řešení problémů s démony, vysvobození, Boží pomoc

Před tetováním jsme Bohem varování v Bibli na několika místech, jako např. zde

příbuzné články:

http://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/sebepozkozovani-sebetryzneni-sebezranovani-piercing-vysvetleni/

http://odkrytelzi.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/reseni-problemu-s-demony-vysvobozeni-bozi-pomoc/

Klíčová slova: Nebezpečí tetování, symboly tetování, tetovací studio, způsoby tetování, tetování, tetovací studio, motivy tetování, tatoo studio, tatoo, symboly tetování, studio tatoo, studio tetování, tetovat, nechat si vytetovat, označit tetováním, nebezpečné tetování, problémy tetování, problematika tetování, symbolika tetování, umělecké tetování, klasické tetování, důvody tetování, důvod tetování.