fantasy 2861107 1920 - Situace pátý měsíc roku 2022

Situace pátý měsíc roku 2022

Lidé nechápou co se děje, protože nemohou akceptovat Pravdu

Lidé vždy udělají co si usmyslí. Ihned jak TO JDE. Mnozí přemýšlí nad otázkou, zda může malé množství lidí držet v šachu celé lidstvo. Může. Mají k tomu Mluvící Obraz Šelmy, který tu moc má. Malé množství lidí drží v pasti celé lidstvo, protože MŮŽE a JDE TO UDĚLAT.

Už spoustu let probíhá válka satanistů (služebníků Šelmy) proti lidem z celého světa. Internet a netělesná komunikace lidí ( Mluvící Obraz Šelmy) jsou jejich pomocnici. Důvodem pro tyto kroky je náboženský aspekt. Kdo si toto neuvědomí, bude jen tápat a marně hledat vzájemné souvislosti.

Lidé si této moci všímají a dávají jí různá jména: “NWO, deep state” a podobně. Pokud ale člověk neakceptuje Pravdu, zůstane oklamaný. Jak praví PísmoBůh v posledních časech sešle mohutné dílo klamu, aby se do lží a nepravosti zamiloval každý, kdo nepřijal lásku k Pravdě.

Satanistická doktrína má následující koncept, který chtějí dosáhnout:
Nejprve způsobí konec peněz, tak aby nemohl nikdo kupovat ani prodávat bez jejich přímé kontroly (alespoň “číslo jména Šelmy”). Tím vytvořit lidmi nesvrhnutelnou totalitní moc. Vše musí postupovat jen takovou rychlostí, aby to vypadalo jako že si za to lidé mohou sami. Tomu napomáhají kolaborativní vlády. Ke konci budou chtít odstranit každého, kdo se „nepokloní Šelmě“.

Obyvatelům země přitom budou předhazovány nejrůznější politické loutky, aby si lidé mohli vybíjet vztek na těchto nastrčených lidech.