monte alban 2929951 - Bioenergetická pyramida, biorezonátor, generátor ódu

Bioenergetická pyramida, biorezonátor, generátor ódu

Pod různými názvy, bez dalšího vysvětlení, se prodávají a vyrábějí klasické předměty uctívání démonů a démonické oltáře. Stejně jako před staletími tak lidé oslavují prastaré germánské, slovanské, keltské démonické bytosti okultní pyramidou a zasvěcují jim svůj život, rodinu a majetek.

Čistě okultní pozadí pyramidových staveb

Pyramidy se vždy stavěly jako předepsané oltáře démonickým bohům. Lidé, kteří se zabývají pyramidovými oltáři démonů se také velmi často zabývají teritoriálními démony a vytyčováním jejich prostoru. Pro tyto jevy používají označení GEOPATOGENNÍ ZÓNY. (Tedy zóny, ve kterých údajně NĚCO neznámého působí špatně, negativně). Jako důkazy funkčnosti pyramidového efektu bývají udávány různé jevy, které souvisí s projevy démonských Mocností. (Například ústup koroze nebo hniloby) Lidé také popisují stavy emocionální blaženosti, stejné jako u EFT.

V ukázkovém textu, podávajícím klamné vysvětlení démonických jevů, jsou tučně vyznačena místa, kde se mluví o zasvěcení místa démonům skrytými, rádoby vědeckými slovy:

  • Elektricko-psychotronický přístroj dokáže nabíjet prostor (kravín, byt, kancelář) pozitivní energií.
  • Zvláštní obliby se těší u dalších vynálezců tvar pyramidy které umožňují bioenergeticky aktivovat věci nebo osoby v jejím dosahu (čistí vodu, zvyšuje odolnost člověka, posiluje pokojové květiny apod.). 
  • S pyramidami jako „ódickými rezonátory“ experimentuje v soukromé fyzikální laboratoři dr. ….. a prostřednictvím své firmy dodává pyramidy např. do továrních hal, kde mají mít harmonizující účinek na všechny přítomné pracovníky. Prostřednictvím pyramidového generátoru vysílá bioenergii na stádo krav, které mají na sobě biorezonátory. Výsledek přenosu energie se má projevit na efektivnosti krmení apod.
  • Revoluci v agrotechnice má vyvolat tzv. kosmická roura – radionický vysílač, který má fungovat jako generátor ódu.
  • Pyramidy jako údajné akumulátory bioenergie, fascinují též léčitele 
  •  Energie pyramidy a její využití: Jak pyramida působí? Stručně řečeno je to vlastně jakýsi anténní systém. Nejúčinnější jsou pyramidy, které mají kovové hrany, zvláště měděné, titanové, stříbrné nebo zlaté. Kov pyramidálních hran stimuluje tvorbu iontů ve vzduchu a organismy nutí k přijímání většího množství kyslíku, což přispívá k celkově dobrému zdravotnímu stavu. Uvnitř pyramidy dochází také ke koncentraci kosmické energie.

Článků popisujících klamnou vědeckou metodou jednoduchý fakt, že PYRAMIDY JSOU OLTÁŘEM DÉMONSKÝCH BYTOSTÍ a mocností  jsou desetitisíce. Tato vysvětlení pomocí neurčitých pojmů Druhé Vědy laborujících s rádoby vědeckými pojmy si tak trošku hrají se slovíčky, ale podstatu démonického OLTÁŘE UCTÍVÁNÍ popisují prakticky správně.