girls 548815 1920 - Minulé životy

Minulé životy

Učení o minulých životech, základ úspěšného klamu

Učení o minulých životech, základ úspěšného klamu Démoni využívají pojem reinkarnace, když popisují minulé životy. Je to primárně proto, aby se mohli vydávat za duchy našich mrtvých blízkých.

Démoni využívají pojem reinkarnace, když popisují minulé životy. Je to primárně proto, aby se mohli vydávat za duchy našich mrtvých blízkých. To totiž maximálně zvyšuje jejich důvěryhodnost a lidé mají tendenci jim VŠE věřit. Je to pak nejúčinnější možná KLETBA.

Téma takzvaných „minulých životů“ démoni používají jako základ velmi účinné lži. Dokážou lidem vsugerovat, že musí něco dělat díky tomu, že to má nějakou souvislost s jejich minulými životy. V budhismu i jinde se využívá pojem Karma, karmické zatížení.

Samozřejmě démonské učení o „karmě“ tupí důležitost Spasení, neboť člověk získává klamný pocit, že lidská duše se reinkarnuje pořád dokola a tudíž neexistuje žádný poslední soud a nikdo nemusí být odpovědný za své činy všemocnému Bohu.

Démoni mají velice mnoho informací o zemřelých lidech, neboť je například doprovázeli celý život a nebo se poptají ostatních. Tyto informace šokují i Vědce, kteří potom tápají a hledají nějaké vysvětlení, jelikož ale nechtějí věřit Bohu a Bibli, MUSÍ přijmout učení démonů a pomáhat tím Satanovi v klamání lidí. A nejvíce informací mají samozřejmě démoni o těch, kteří otevřeli okno démonskému světu.