953220 19727191 e1396646773724 - Vysvěcení místa, svěcení místa

Vysvěcení místa, svěcení místa

Lidé, kteří se obávají strašení, nebo se s ním přímo setkají, často hledají nějaký návod, jak místo svého pobytu zbavit přítomnosti těchto nežádoucích jevů. V našich krajích se většině lidí vybaví pojem „vysvětit místo“, ve smyslu „učinit místo svatým“, tedy s nepřítomností nežádoucích duchovních entit.

Co by jste měli vědět před pokusem o vysvěcení místa

Obtěžovaní lidé ale nejsou obtěžovaní náhodou, nebo omylem, mají „otevřené okno“ do světa démonských bytostí (vnímají je/pozvali je do svého života). Podrobný článek o tom najdete zde: Strašení, zjevení, podivné úkazy po spiritizmu, člověk, který otevřel „duchovní okno“

Obtěžování ze strany neviditelných entit, tedy démonů (někdy omylem považované za duchy, anděly, jemnohmotné bytosti nebo mimozemšťany)  se týká lidí, kteří předtím takzvaně „otevřeli okno“. Neboli, nějakým rituálem povolali démony, tj byli zasvěceni do vlivu démonů dědičně a nebo jim slíbili poddanost/službu za něco atd (je toho mnoho). Klidně i nevědomky, Satan na nic nečeká, natož na to, že člověku dojde o co jde. Když člověk věří démonské bytosti, je v jejím vlivu i když si to třeba ani neuvědomuje. Stejný typ manipulace se používá v reklamách, v mezilidských vztazích a podobně, takže je lidem dobře známý. V neviditelném duchovním světě však mají lidé hloupou tendenci neznámým bytostem všechno věřit.

Vysvěcení podle nauk Církevních Organizací může být a bývá v podstatě jen zasvěcení silnějšímu démonu. Často to bývá Královně Nebes panně Marii. Dejte si proto velký pozor, koho k této službě povoláte, protože tím pozvete zvolenou bytost do svého života a dáte jí nad sebou moc. Démoni vás nebudou chránit, bránit, nebudou vám pomáhat, jsou nepřátelé lidí a budou chtít vás a vaše blízké zničit!

Chcete-li pomoc, čtěte zde: Řešení problémů s démony, vysvobození, Boží pomoc