alone 2666433 1920 - Stačí si jen všimnout, že se to děje

Stačí si jen všimnout, že se to děje

Nezapomínejme na to, že Biblický příběh žijeme každý den,  jedná se pořád o stejný Bohem daný příběh, který začal stvořením světa. To, co se děje, není nějaká druhá paralelní realita, kde se vše odehrává nějakým lidmi určeným směrem

Všichni sledují media, ale nevidí, jak pomalu, podle jasného plánu Satan mění myšlení lidí a připravuje svou vládu. To, co Satan diktuje, lidé přijímají, jako by to „bylo“. Nevnímáme, že jsme obklopeni falešnými učiteli, kteří předvádí všelijaké „divy a zázraky“, jsme vyučeni, televizí a filmy. Tvůrce fikcí za falešné učitele nikdo nepovažuje, protože „jen dělají to, co si Svět žádá“.

  • Před lety lidé o „mimozemšťanech“ nevěděli, ale věděli, že existují satanovi démoni.
  • Ve čtyřicátých letech lidé zjistili, že se „děje něco divného“.
  • V padesátých letech lidé „něco“ našli.
  • V šedesátých letech palcové titulky hlásaly, že lidé jsou „mimozemšťany“ unášeni a pozorováni, ale nikdo nevěděl proč.
  • Ke konci dvacátého století byli lidé přesvědčováni, že „mimozemšťani“ budou asi nějak technologicky výše než my a že jsou asi na Zemi někde tajně zkoumáni.

A dnes? Satan změnil pomocí svých filmů, „mimozemšťany“ na spasitele lidstva, bez kterých se „neobejdeme“ a kteří se přivolávají magií, provozováním astrálního cestování, spiritismu apod (staré známé věci).

Lidé jsou klamáni a Satan postupuje dle svého marketingového plánu manipulace s lidmi a lidským myšlením. Většina křesťanů je „srovnána do latě“,  nepřemýšlí, nepozorují. Žijí v Satanem vybudované iluzorní realitě, která jako by byla z Bible vytržena. Čekají na probuzení, ale přitom by se měli sami probudit. Jevy okolo nás nepovažují za součást příběhu Světa, ale za nějaký nový příběh, který vybočil.

Je zbytečné čekat, až se něco bude dít. Stačí si jen všimnout, že se to děje!

příbuzný článek:

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/pripravy-na-prichod-bezboznika-jsou-uz-ve-finalni-fazi/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/rozdil-mezi-pernikovou-chaloupkou-a-roztomilym-mimozemstankem/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/

https://odkrytelzi.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

https://odkrytelzi.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/falesny-spasitel-prijde-jako-nejvetsi-dobrodinec/